KOSTRZEWA POTWIERDZA POZYCJĘ LIDERA W BRANŻY KOTLARSKIEJ!

 

Konkurs TOPTEN organizowany przez Polską Izbę Ekologii zawiera listę najbardziej efektywnych energetycznie i ekologicznie kotłów na paliwa stałe.

W kategorii “Kotły z automatycznym załadunkiem stałym biopliwem” urządzenia firmy KOSTRZEWA odnotowane zostały na dwóch pierwszych miejscach!

Zwycięskie kotły z serii EEI Pellets 24kW oraz 16kW cechują się bowiem najlepszymi parametrami spośród dostępnych na rynku rodzimych urządzeń:

  • zużywają najmniej prądu (klasa efektywności energetycznej A+)
  • zużywają najmniej paliwa
  • są najbardziej przyjazne środowisku (parametry emisyjności potwierdozne certyfikatem wydanym przez akredytowane laboratorium badawcze)

Kotły z serii EEI Pellets to także urządzenia innowacyjne na skalę Europy – wyposażone zostały w palnik zaprojektowany w technologii zmiennej geometrii (VG – variable geometry). Urządzenie automatycznie dostosowuje się do zapotrzebowania cieplnego budynku zmniejszając lub zwiększając swoje wymiary (zmiana długości rusztu palnika ).Rozwiązanie zostało opatentowane w Urzędzie Patentowym RP.

Dziękujemy konkurencji – firmom: DEFRO, SAS, HEIZTECHNIK, z którymi przyszło nam stawać w szranki konkursowej rywalizacji. Motywujemy się wzajemnie do działań, których finalizacją są nowe urządzenia spełniające najwyższe standardy ekologiczne, energetyczne i konstrukcyjne.

 certyfikat_top_ten_kostrzewa_eei_pellets_24kw_1_miejscecertyfikat_top_ten_kostrzewa_eei_pellets_16kw_2_miejsce