Co  wyróżnia nasz nowy produkt od dostępnych na rynku?

1. Innowacyjność na skalę Europy – urządzenie automatycznie dostosowuje się do zapotrzebowania cieplnego budynku zmniejszając lub zwiększając swoje wymiary. Przy projektowaniu nowego produktu skorzystaliśmy z technologii zmiennej geometrii ( VG – variable geometry ).

2. Automatyczna diagnostyka całego urządzenia – urządzenia w trybie ciągłym kontroluje i reaguje na ilość popiołu w popielniku i palniku oraz ilość paliwa w zbiorniku.

3. Szeroki zakres spalanych paliw:

  • pelet drzewny(pelet klas: A1,A2,B)
  • agro (pestki owoców )
  • drewno

Urządzenia spala wiele rodzajów paliw w trybie automatycznym ciągłym (bez konieczności wygaszania i czyszczenia palnika ).

4. Dyrektywa Ecodesign 2020 (Ekoprojekt) – pierwsze w Polsce urządzenie spełniające dyrektywę Ekodesign 2020, która dotyczy efektywności energetycznej. Potwierdzeniem tego faktu jest certyfikat wydany przez jednostkę akredytowaną.

5. Wysoka klasa efektywności energetycznej –  klasa A+

6. Emisyjność i zużycie prądu – urządzenie emituje bardzo niskie wartości pyłów , tlenku węgla (CO) , OGC i tlenków azotu (NOx) przy minimalnym zużyciu energii elektrycznej dzięki czemu jest dofinansowywane przez rządy wszystkich krajow UE .

Więcej szczegółów już wkrótce…!

 

foto_glowne_palnik_VG_02